Z pravidelného měsíčního článku na téma „goodies“ je tak akorát sporadický cca čtvrtletní :)) Některé věci prostě občas nevycházejí tak, jak si je naplánujem. Ale když jsou to ty dobré věci, je to vlastně docela fajn! 🙂

Aneb co mě zaujalo, nutně jsem to já (a nebo Amy) potřebovala a nebo to je jednoduše hezký a zlepší to den!

Limitovaná letní edice Rituals „Express Your Soul“

Řada vznikla ve spolupráci se street artistkou MAD C, voní po létě a najdete v ní verberu, pomarančovník a mátu. Neodolala jsem sprchové pěně, vonným tyčinkám do bytu a ledovému čaji. Když nejde léto za vámi, musíte vy za létem!

Celou kolekci najdete na www.rituals.cz/limitovana-edice/

IMG_3203

 

Amy a její pelíšek

Je pravda, že už jsme jí ho chudince slibovala dlouho. V červenci by to byl rok. Ten její jsem totiž při stěhování vyhodila a od tý doby nenašla žádný, který by jí byl hoden. To totiž není jen takpsí pelíšek. Musí ladit k Amy a musí taky ladit do pokoje.

A když už jsem v tom byla, dostala Amy taky nový granulky s jehněčím masem a rýží (taky má dietu :D) a konečně taky antiparazitikum. Protože aby měla Amy klíště to nechcete, když se jí totiž něco nelíbí, stává se z ní zabiják.

Tak pelíšek TADY, krmení TADY a antiparazitikum TADY. Vše na petcenter.cz 🙂

IMG_3191

 

Pyžámko nesmí chybět

Nebo spíš trenky, tyhle jarní od Elky! Není nad to se doma válet v posteli když venku prší a udělat si tu jarní náladu aspoň naoko!
IMG_2957

 

Nike Air Zoom Elite 9

Přiznám se, že jsem z nich měla respekt. Jsou tvrdší, lehčí a rychlejší než moje oblíbené pegasy. Ale nebudu lhát, že to nebyla láska na první pohled. Ale bála sjem se, že to bude jen povrchní okouzlení. Po první běhu je mi jasné, že to nebude jen tak. O ty moje se s vámi nepodělím, ale jejich dvojčátka najdete v Nike na Novém Smíchově! 🙂

IMG_3291