Podobný článek píšu asi poprvé, ale doufám, že od teď pravidelně každý měsíc. Většinou se s vámi  „goodies“ dělím pomocí Instagramu, ale říkala jsem si, že by bylo fajn tyhle věcičky, které mě zaujmou mít pěkně pohromadě. Třeba některé z vás mohou inspirovat i ke koupi Vánočních nebo jiných dárků, ať už pro blízké nebo pro sebe. Většinou jsou totiž roztomilé, často růžové, voňavé a pokud jsou k jídlu, tak rozhodně neodolatelné.

dsc_0479

Vánoční limitovaná edice Rituals „The Ritual of Light“

Rituals je rozhodně má nejoblíbenější tělová kosmetika. O jejich pěnové sprchových gelech, olejích, skrubů a lehkých vůních jsem vám už básnila. S Vánoci (už za měsíc, rozumíte tomu?) přinesl Rituals další ze svých limitovaných edicí.

The Rituals of Light voní jako Vánoce strávené v luxusním hotelu, se sklenkou šampaňského a Richardem Gerem.

Kromě sprchové pěny jsem tentokrát neodolala ani čaji (zimní zachumlané dny s knížkou v ruce jsou tady!) a svíčce.

dsc_0471

Limitovanou edici pořídíte v kamenných obchodech Rituals nebo na webových stránkách Rituals.cz.

Sport Diary 2017

Diář Sport Diary najdete na mém stole už potřetí. Jsem z něj unešená od samého počátku a každým rokem víc a víc. Největší změnou prošel diář v loňském roce, kdy se změnil formát, dostal tvrdé desky, bílý křídový papír a týden se rozdělil na dvě dvojstrany, po-čt tak najdete na jedné dvojstránce a pá-ne na druhé. To je jedna z mnoha věcí, která se mi na diáři líbí, v po-čt mám většinou vyplněný pracovními věcmi, víkend s pátek naopak těmi osobními, na každý den mám dostatek prostoru a zároveň diář není příliě tlustý a těžký.

V diáři najdete každý měsíc speciální stránku, která slouží pro přemeření, zhodnocení vašich výsledků za minulých měsíc a stanovení nových cílů. Motivace vás tak nikdy neopouští, protože jí máte pořád na očích. V diáři je také spoustu zdravých receptů a tipů, které vám pomůžou na vaší cestě za vysněnou postavu nebo výkonem. Sport Diary je navíc ve dvou variantách – pro ženy i pro muže.

Na Sport Diary je skvělé, že je nejenom sportovním diářem, ale také diářem do běžného života. Nemusíte tak mít dva.

untitled-design-2

Sport Diary 2017 pořídíte na SportDiary.cz a pokud zadáte k objednávce kód FitVeronika získáte slevu 7%.

Kombe Tea

O Kombe tea vám slibuji článek už snad od zaří. Ale je pravda, že abych o něm mohla napsat, musím ho na sobě nejdříve pořádně prověřit, což dělám minimálně jednou denně. Zvlášť teď po návratu z USA jsem ho ocenila, protože myslím, že bych jinak ty tři dny bezespánku fungovat nedokázala (jetlag jak vyšitej :)).  Kombe Tea je totiž takový velký zázrak – jde o kombinaci ženšenu a jujuby, ve formě granulí. Pomáhá proti únavě, ale zároveň i přestože si ho dáte večer, nemáte problém usnout, snižuje hladinu glukózy v krvi, ovlivňuje lipidový metabolismus, zlepšuje kognitivní funkce, zpomaluje projevy stárnutí kůže, snižuje procento alkoholu v krvi o 50% (tohle nemám vyzkoušené, ale klinicky ověřené to je, stejně jako všechny ostatní účinky). Veškeré informace o Kombe Tea najdete na kombe.cz.

dsc_0073Na mém Facebooku FitVeronika jste si o Kombe Tea mohli za soutěžit, už teď tam najdete 3 šťastné výherce a pokud nejste mezi nimi, můžete si Kombe Tea přát třeba od Ježíška.

Já mám Kombe Tea nejraději jednoduše s citroném, ale když přidáte máte nebo meduňku a a šťávu z pomerančů, můžete mít výbornou a zadrvou! domácí limonádu.

Kombe Tea najdete na Kombe.cz.

aa

Bločky a zápisníky

Teď přichází na řadu to roztomilé a růžové. Miluju zapisování, všude po pokoji se mi válí bločky, do jednoho si píšu, co musím udělat, do druhého jak mi klienti chodí hezky na tréninky, do třetího tréninky, do čtvrtého si čmárám jen tak, pátý si schovávám až mi nějaký dojde a tak pořád dokola. V USA jsem si pořídila hned tři a další dva jsem dostala ještě k narozeninám od úžasné Markétky. A navíc s překrásnou propiskou Swarovski.

untitled-design-3

 

Něco na čtení

Z knihkupectví Martinus.cz na mě po návratu z USA čekala doma zásilka. A díky jetlagu jsem už některé z nich už stihla i rozečíst a jsem nadšená! BodyBook od Cameron Diaz je dle mého názoru jedna z nejlepších knížek pro ženy, které se zajímají o zdravý životní styl a cvičení. A protože zastávám názor, že je potřeba se stále vzdělávat, pořídila jsem si Velkou knihu posilování (která je plná informací!) a Intenzivní intervalový trénink pro ženy. A jako sladkou tečku Sladký život bez cukru. O všech knížkách vám určitě povím ještě podrobně a prozradím, že o některé z nich si budete moci i zasoutěžit! 🙂

untitled-design-4

Všechny tituly pořídíte na Martinus.cz.

Nike Metcon 2 Rose Gold

Nebyla bych to já, abych neměla něco nového do posilovny. Nike Metcon jsou mé oblíbené boty na tréninky už nějakou doby a třetí do sbírky jsem prostě musela mít. Budou mi ladit k Apple Watch. Zásadní já vím :)) Ale kromě toho mi dodají stabilitu nejen u dřepů, mrtvých tahů (zvlášť u těch rumunských na jedné noze a la holubička) a dalších cviků. I přesto jsou pružné a lehké a povrh je dokonce speciálně upravený tak, aby zvládl třeba i šplh na laně. Což neplánuju zkoušet. Ale kdyby náhodou. Nebo až budu šmajdat po tréninku nohou, tak to aspoň bude bez následků.

untitled-design-5

Nejen Metcony ale i další tréninkové boty z kolekce rose gold nakoupíte na Nike.com (nově v češtině) nebo ve vybraných obchodech Nike.

VS a PINK

I’m a Victoria’s secret model. It’s such a secret that not even Victoria knows.

Růžovým proužkům se těžko odolává. A přestože nejsem fanoušek krajkového prádla, ani to jsem tam nemohla nechat. I když více kousků jsem koupila z té pohodlné kolekce jedna na spinkání a jednak na běžné nošení. Mimochodem bych tam zkoupila všechno. Od ponožek, přes mikiny, podprsenky, kalhotky, plavky, sporotvní oblečení…tak se uklidníme 🙂

dsc_0537

Víte, že VS nově zasílá do ČR? Uff. Victoria’s Secret.

… a něco na zub

Víte na co jsem se těšila? Až dorazím domu, po té nekonečně cestě z Detroitu, přes Amsterdam a Vídeň až do Prahy a namažu si na celozrnný chlebík svůj oblíbený Aivar. Aivar z Good Food Store je pouze z pečených paprik, koření a slunečnicového oleje. A jedna sklenička tam na mě v lednici hezky čekala. Mňam. Příště (když mi zbyde a nesním ho na posezení) si ho dám jako po(d)klad na domácí zdravou pizzu.

img_8833