Že jsou tréninky Nike+ training clubu tak trochu výzva už víme… angličáky, dřepy, výpady, kliky, výskoky. Během tréninku máte tepovku vystřelenou do nebeských výšin a říkáte si, že už nic náročnějího přijít nemůže. A ono většinou může.

Tahle sobota byla ale teprve opravdová výzva. Spojili jsme totiž NTC s běžeckým tréninkem Nike+ Run Clubu.

25 odvážných holek

60 minut NCT

70 angličáků

150 dřepů

100 kliků

100 výpadů

(ebo možná trochu víc.. :D)

6 km NRC

50 propocených triček

25 šťastných (a červených) tváří

Na NTC je nejlepší že vás většinou už úplně odrovná rozcvička. Na zahřátí. Pak následuje něco jako desetiminutovka (cvičit deset minut, co to je?), během které stihnete 100 dřepů, 100 kliků a 10×20 vteřin v planku. A to je ten moment, kdy si říkáte, že nic náročního už příjít nemůže. A přijde pyramida. Výpady s výskokem. To by šlo. Palí to. Ale asi se netváříte dost zničeně, protože přijdou na řadu angličáky.

5, 10, 15, 15, 10, 5

Chcete umřít.

Ale dáme si nějakou challenge. Třeba v dřepu o stěnu s rukama před sebou. Poslední tři vyhrávají ceny od Nike. Stejně jako v další challenge – výdrž v prkně na loktech. Děkujeme Majdo! 🙂

A co teď?

Teď si jdeme zaběhat! Ne, počkat. Trochu nám vyhládlo…

Za proteiny moc děkujeme Fitness007.cz – každá má určitě své favority, ale mezi ty mé patří momentálně rozhodně kokosový Biotech USA!

Recept na fitness jablíčkové řezy BRZY – je to strašně zdravé a strašně dobré!

A jdeme běhat. Venku je nádherně a když se propleteme mezi turisty a doběhneme k nábřeží, dolehne na nás ten skvělý pocit. Endorfiny působí naplno a evidentně je přenášíme i na ostatní kolemjdoucí, protože se několikrát dočkáme povzbuzování a potlesku. Jak by taky ne. Jsme krásný. Michal nás během tréninku několikrát zastaví a během aktivního odpočinku nám dává rady k běhání – co s dýcháním, jak správně došlapovat… Běžíme přes Letnou a podél nabřeží zase zpátky ke Slovanskému domu. Úplně zničené se už jen valíme po tom kulatém nástroji (foam roller), co nám pomůže s uvolněním svalů a užíváme si ten pocit štěstí. Protože on opravdu přijde. I když tomu během tréninku nevěříte.

Děkujeme!

Děkujeme Nike za skvělou příležitost překonat samy sebe. Děkujeme Lucce (instagram) za krásné fotky, Majdě za dokonalé zničení a Michalovi za neskutečný běh.

Po výzvě mi přišlo tolik zpráv o tom, jak úžasné to bylo, jak to holky motivuje dál, jak si daly osobní rekord v běhu, jak jsou zničené, ale šťastné.

A to je ten pravý smysl. Dělat to, co vás baví, co vás naplňuje, co vás posouvá dál. 

Chceš taky na trénink NTC nebo NRC?

Příhlaš se TADY.