MY STORY

JSEM VERONIKA DIMITROVOVÁ, NEBO JAK MĚ MŮŽEŠ NAJÍT NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH FITVERONIKA. PŮSOBÍM JAKO TRENÉRKA V NEXT.MOVE FITNESS CLUBU V PRAZE.

Pohyb ve všech svých podobách a zdravá strava jsou nedílnou součástí mého života už několik let. Jedno z mých nejoblíbenějších míst je právě v posilovně – silový trénink pro mě vždy bude na prvním místě. Hned za ním je jóga, ale nepohrdnu ani běháním, kolečkovými bruslemi, skupinovými lekcemi jako třeba fitboxem, kruhovým tréninkem nebo plaváním. Co mi naopak asi nikdy nepůjde, jsou míčové sporty, ale to neznamená, že se o ně přestanu pokoušet.

MUSÍM PŘIZNAT, ŽE CO SE TÝČE SPORTŮ, NEJSEM ZROVNA TALENT. ODMALA JSEM NESNÁŠELA TĚLOCVIK,

bála jsem se míče a běhání mi prostě nešlo. Jedinými sporty pro mě tedy byly balet a kolečkové brusle, v zimě snowboard. Když jsem pak s baletem v osmnácti letech přestala, v podstatě jsem většinu dní seděla na zadku u počítače nebo ležela v knížkách. A veškeré moje pokusy ať už o běhání nebo cvičení skončily stejně rychle jako začaly. Takže jsem v lednu 2014 startovala nový rok předsevzetím. Myslím, že ani já sama jsem nevěřila tomu, že to tentokrát bude vypadat jinak. Ale místo nahodilého chození do posilovny jsem si udělala plán, četla si o posilování a stravování na internetu a v knihách a rozhlížela se po osobním trenérovi.

O ŠEST LET POZDĚJI, JAKO CERTIFIKOVANÝ TRENÉR, POMÁHÁM TĚM, KDO SE CHTĚJÍ DÁT STEJNOU CESTOU JAKO JÁ.

Udělat něco jinak a místo dalšího nevydařeného pokusu svoje odhodlání dotáhnout do cíle. Dotáhnout nejen k vysněnému výsledku, shozeným kilogramům nebo pekáči buchet na břiše. Ale hlavně k tomu, že nebudete chtít přestat. Že se pohyb stane vaší nedílnou součástí.

„Snažím se být pozitivní, motivovat ostatní, inspirovat je, ukázat jim, jak to dělám já. Tou největší odměnou mi jsou výsledky těch, kteří udělali krok dopředu díky mně.“