DO     YOU    BELIEVE     IN     MORE    ?

2

A víte s kým ten půlmaraton v Budapešti poběžím? S Karol ♡

Představte si něco, co byste chtěli zažít, ale máte pocit, že se to nemůže stát. Že když jste si to takhle vysnili, nemůže se to splnit. Pak zavřete oči. A když je otevřete, zjistíte, že se vám to splnilo.

Už potřetí jsem napsala a smazala větu ve snaze dostat nějak na papír (obrazovku), to, co jsem s Nike Women za ty tři dny zažila. A stejně to pořád není ono. Tak hezky jednoduše. Bylo to boží..od začátku až do konce to bylo prostě boží. A protože jste asi sledovali můj Instagram a Instastories, který jsem zahlcovala fotkama, nemá smysl tu vypisovat, jaký byl nás program, protože to už tak nějak víte. Místo toho bych chtěla zmínit momenty, lidi nebo věci, který mě inspirovali, motovovali a posunuli mě někam dál.

Budapešť

Byla to moje první návštěva Budapešti a byla jsem ohromená. Připadala jsem si jako někde u moře a byla jsem fascinovaná těmi obrovskými stavbami, mosty a úplně nejvíc noční Budapeští. A když jsem ráno běžela podél Dunaje, cítila jsem k tomu všemu obrovskému okolo mě respekt. Ať už to byla budova parlamentu, Rybářská bašta, samotná Dunaj, nebo ostrov uprostřed ní. A taky vím, že tři dny (zvlášť s takovým programem) byly na poznání Budapešti málo.

Untitled design-8

Ale já doufám, že se do Budapešti brzo vratím. Když všechno klapne, bude to dřív, než bych sama čekala. Druhou neděli v zaří se totiž Budapeští běží půlmaraton…

Esra Nur Gökçek

Esra je dvacetiletá profesionální triatlonistka z Turecka, za kterou je obrovská síla, píle, překonávání překážek. Nezapomenu moment, kdy nám vyprávěla o tom, jak její maminka nemohla sportovat (kvůli tomu, odkud pocházela) a jak si Esra o to víc vážila toho, že ona najednou mohla. Do očí se jí vehnaly slzy a nám všem taky. A pokaždé když to teď chci vzát a nechce se mi cvičit, kvůli čemukoliv, uvědomím si, jaké mám štěstí, že můžu.

Esra trénuje 6 hodin denně běh, plavání a jízdu na kole a má volný jeden den v měsíci. Každý den překonává sama sebe. Nerada bych tu polemizovala o tom, co je a co není pro tělo správně nebo dobré. Jenom vím, že když chcete víc, musíte proto udělat víc. Víc než si myslíte, víc než si myslí ostatní, víc než si myslíte že dokážete.

NikeWomen148731

Balet a Olga Kuraeva

Hodina baletu ve státní opeře je zážitek sama o sobě. Tím víc pro mě, když jsem se baletu věnovala jako malá víc něž deset let. Lekci vedla ruská baletka – Olga Kuraeva, která se dopracovala tak kde je i přesto, že jí jako malé holčičce řekli, že na baletku má moc kulatý obličej a tlusté nohy. Dnes se věnuje mimo jiné také trénování dětí – sportovců. A ve spolupráci s Nike vytvořila krátký film, která vás dostane. VIDEO

Untitled design-7

Mě dostala tím, co dokáže se svým tělem. A taky tím, co nedokážu já. A mohla bych. Měla bych.

“ To believe in more starts with belief in yourself “

Olga Kuraeva

Yoga

Yoga měla důležité místo v mém životě než jsem začala cvičit ve fitku. Začala jsem na ní chodit kvůli zádům, ale postupem času se pro mě stala více terapií a díky ní, jsem si dokázala utřídit myšlenky, srovnat si priority a soustředit se na sebe. Na chvíli vypnout, být empatičtější a spokojenější se svým životem. Stavět se k životu pozitivně. Pak jógu nahradilo fitko a já se k ní vracela/vracím jen občas. Teď v Budapešti jsem ale cítila, že mi jóga může dát druhý dech, tentokrát ne k rozvoji mojí duše, ale k rozvoji těla.

A tak už jsem teď druhý čtvrtek vstala v 5:15 abych mohla od 7:00 na lekci NTC jógy a když se mi v týdnu chce, začím si ji i podle aplikace. Tak uvidíme co mi jóga přinese tentokrát.

nike_budapest-48

A taky

… jsem zjistila, že pokud chcete tančit hula hoop neboli tanec s obručí, nesmíte se kroutit, ale hýbat zepředu dozadu

… bejt modelka není vůbec jednoduchý, ale rozhodně je to zábavný

… všechno jídlo vypadá úžasně v těch malejch skleničkách od marmelády, včetně salátu

… až budu mít svatbu, budu mít stoly vyzdobené stejně jako jsme je měli na večeři ve Vintage Garden

… je skvělý když ráno přiběhnete zpátyk do hotelu a na recepci na vás čekají s ručníčkem a vodou

… BRA BAR je rozhodně nejlepší bar, který jsem kdy navštívila

… ještě pořád si umím obléct šatičky a bejt roztomilá, ale mnohem radši jsem v metconech a zvedám činky :))

nike_budapest_final-5

nike_budapest-43

nike_budapest-42

1

nike_budapest-11

3